04 Березня, 2024 р., 11:17
Платники податків є важливими суб'єктами податкових відносин. Вони забезпечують наповнення бюджету, який є джерелом фінансування державних програм та видатків. Тому важливо, щоб платники податків були обізнаними завжди і в мирні часи, а в умовах війни важливість поінформованості платників податків важко переоцінити. Знання можливих каналів комунікації з податковою службою особливо  в регіонах має вирішальне значення для оперативного та точного вирішення їхніх податкових питань. Сьогодні через переміщення людей, руйнування інфраструктури та інші фактори платникам податків може бути важко отримати необхідну інформацію або виконати необхідні дії.
01 Березня, 2024 р., 15:07
Андріяшівська сільська рада повідомляє: 12 березня  2024 року о 10.00 год. у залі засідань сільської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії 8 скликання Андріяшівської сільської ради
29 Лютого, 2024 р., 09:50
ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
28 Лютого, 2024 р., 14:28
Актуалізація даних є важливою процедурою, адже від неї залежить правильність нарахувань в платіжках, швидкий доступ до онлайн сервісів нашої компанії, коректне інформування, вчасна передача показань та надання актуальної інформації за особовим рахунком.
28 Лютого, 2024 р., 10:36
Якщо Ви - професійний психолог і хочете зробити більше для нашої перемоги - приєднуйтесь до команди військових психологів Національної гвардії, які допомагають нашим захисникам відновлюватися
28 Лютого, 2024 р., 09:55
Індексації підлягають пенсії, призначені до 31 грудня 2023 року включно
26 Лютого, 2024 р., 09:44
"Війна, а не АТО. Українсько - російська, а не громадянська. Гібридна? Можливо. Неоголошена? Так. Війна світів."