Культурне життя Андріяшівської громади

01 Червня, 2023 р., 16:22
Весело сьогодні,радісно у нас! Перший літній день розпочинається з чудового свята- Міжнародного дня захисту дітей, свята,яке нагадує дорослим,що треба більше піклуватися про дітей, уважніше ставитися до них. Бо діти це наше майбутнє!
01 Червня, 2023 р., 16:18
1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.Традиційно на торжество влаштовують розважальні заходи для дітей. Школярі в цей день радіють початку літніх канікул. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.
01 Червня, 2023 р., 10:19
Пройшов важкий,пекучий 2022 рік. Рік незламності,витримки. Хвилини,дні,тижні- нашої непохитної роботи. Рік болю,відчаю,страху розказано в словах,проспівано в піснях на наших благодійних концертах. Війна,як ніколи,згуртувала українську націю,мобілізувавши весь потенціал на відсіч ворогу. Вона торкнулася кожної української родини,стала частинкою нашого життя,а перемога у ній стала сильною метою всього українського народу. Хочемо подякувати тим,хто не опустив руки,а приймав участь у допомозі нашим захисникам-,тим хто був поруч,хто вірив і вірить в нашу перемогу. Хочу прозвітувати за зібрані кошти по кожному селу нашої громади,і надати вам звіт про використані кошти. Кому цікаво розширений ,то переглядайте сторінку культурного життя,де все розписано.Якщо хтось подумав,що концерти для розваги,то помилилися. Значить ви не були на наших заходах,значить ви не чули,не бачили,про що йшла мова,а значить ви не підтримали ні морально,ні духовно,ні маленькою чашечкою кави наших захисників. Вибір ваш,і ще не пізно все виправити. Благодійність продовжується в наших концертах. Я вірю,що кожна ваша гривня наближає перемогу. Майже за 140 000 тисяч закуплений квадрокоптер з додатковим обладнанням,відремонтовано автомобіль Уаз,передані кошти для покупки тепловізора волонтеру Беркут О. О.  26 000тисяч,закуплено випічки та багато іншого. Працівниками культури скільки перероблено тушонки ,перепечено пирогів,сплетено маскувальних сіток,самостійно переданих коштів для закупки автомобіля для ЗСУ і всього,що не перелічити. І на сьогоднішній день продовжуємо співпрацювати з волонтерами,і надавати посильну допомогу. Я бажаю від себе особисто,від всіх працівників,щоб кожна мати,сестра дружина дочекалися з перемогою,живими, свого сина,батька,брата,чоловіка додому. Хай береже всіх Бог. Дякую,що ви з нами!!!. Андріяшівський БК- 30 698,00. Артюхівський- 14 660. Андріївський- 16 000. Анастасівський-13100.  Перекопівський- 26 000. Попівщанський-6604.  Локнянський-7473. Гудимівський- 8 400.  Голінський- 17 000. Чеберяки- 4 100.  Глинськ- 4 200. Ярошівка- 12 174.  Волошнівка- 23 296. Нова гребля- 11 038. Хоминці- 5 000. Василівка- 25 000.
24 Травня, 2023 р., 09:02
На урок-екскурсію "Бібліотека - книжковий дім" до Перекопівської сільської бібліотеки завітали вихованці дитячого садочка "Ромашка". Бібліотекар розповіла про книги, про те, якими вони бувають, познайомила з правилами користування книгами в бібліотеці, пригадали українські народні казки.
19 Травня, 2023 р., 09:10
19 травня до Андріяшівської сільської бібліотеки завітали учні першого та другого класу Андріяшівського ліцею -закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Бібліотекарі провели екскурсію по бібліотеці, всі разом переглянули відео про сім найбільших бібліотек світу.
18 Травня, 2023 р., 09:27
Щорічно 18 травня в Україні відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
18 Травня, 2023 р., 09:21
Перекопівський СБК та бібліотека провели літературно- музичну годину до Дня Вишиванки "Світ калинового узору". На заході присутні з патріотичним, козацьким духом склали пазл України " Моя вишивана Україна".