Безпека громади

25 Квітня, 2024 р., 09:24
25.04.2024 року працівниками КУ "Місцева пожежна охорона" відбулася поїздка до  Андріяшівського ліцею, де Павло Іванович , керівник КУ, провів цікаву та пізнавальну бесіду з школярами, розповів про правила безпеки з вогнем та алгоритм дій при виникненні пожежі.Також діти змогли пофотографуватися біля пожежної машини.
12 Квітня, 2024 р., 09:55
Про результати у справах, щодо шахрайств, які супроводжуються працівниками відділу протидії кіберзлочинам в Сумській області, під час брифінгу розказав старший інспектор з особливих доручень відділу протидії кіберзлочинам в Сумській області Департаменту кіберполіції НПУ Артем Бухтіаров Так, за його словами, в рамках кримінального провадження за ч. 3, 4 ст. 190 КК України викрито організовану злочинну групу, що вчиняла шахрайські дії в мережі Інтернет, пов’язані з торгівлею нерозмитненими автомобілями, зокрема для ЗСУ.  https://youtu.be/QQOybWdYwiU
05 Квітня, 2024 р., 10:56
Евакуація є основним способом захисту населення при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації.
05 Квітня, 2024 р., 09:13
Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі. Найбільша їх кількість, як правило, припадає на весняно-літній період, на вихідні і святкові дні, коли природу відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання кількості джерел загоряння. Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду національною катастрофою.
06 Березня, 2024 р., 15:26
Не будьте подібними до ворога - не знищуйте їхні домівки та життя. Рятувальники Роменщини нагадують про заборону СПАЛЮВАННЯ СУХОСТОЮ та адміністративну відповідальність за вчинене правопорушення. Життя одне, давайте залишимо після себе квітучі поля, родючу землю та добру згадку про себе! Будьмо ЛЮДЬМИ!
04 Березня, 2024 р., 15:50
З настанням весни жителі нашої громади починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. Часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, побутового  сміття.
08 Лютого, 2024 р., 13:32
8-12 лютого, внаслідок нестійкого температурного режиму, продовжуватиметься підвищення рівнів води та при руйнуванні льоду можливі різкі коливання рівнів на ділянці Верхнього Дніпра Неданчичі-Дніпровське, пригирловій ділянці Прип'яті (зона ЧАЕС) та річках суббасейну Десни (Київська, Чернігівська, Сумська обл.) з подальшим затопленням заплавних територій Десни біля м. Новгород-Сіверський, смт Макошине, с. Морівськ, початковим затопленням садово-дачної забудови, доріг на заплаві біля м. Чернігів, з порушенням транспортного сполучення з рядом сіл у Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському районах Чернігівської області та Шосткинському районі Сумської області та утриманням відмітки переливу автодороги місцевого значення на притоці Десни р. Снов у Чернігівському районі Чернігівської області (І рівень небезпеки - жовтий); на Верхньому Дніпрі (в межах країни) утримуватиметься значне затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення ряду прирічкових сіл водами Дніпра і Сожу (за даними ДСНС) та можливим початковим затопленням житлових будинків окремих сіл у Чернігівському районі Чернігівської області (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).