КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андріяшівської та Хмелівської сільських рад

22 Квітня, 2024 р., 13:08
   На базі Голінського ФП 19.04.2024 року в теплій та дружній обстановці відбулася виїздна конференція для медичних сестер, фельдшерів КНП «ЦПМСД» Андріяшівської та Хмелівської СР РРСО.
03 Квітня, 2024 р., 13:44
Бригада репродуктивного здоров'я  КНП СОР «Обласний клінічний перинатальний центр» продовжує огляд жителів Андріяшівської громади, які заключили декларації із лікарями  КНП «ЦПМСД» Андріяшівської та Хмелівської СР РРСО.
16 Листопада, 2023 р., 10:26
В Україні працює Національний портал з імунізації. Це інформаційний ресурс для медиків, студентів, фармацевтів та українців, які шукають доказову інформацію про вакцини та щеплення. На порталі консультують 16 експертів-медиків, які надають роз’яснення стосовно рутинної вакцинації, інформацію про 24 вакцинокеровані інфекції та їхню профілактику, ефективність вакцин. Для фармацевтів та медиків на порталі оновлюють інформацію щодо актуальних змін у нормативних документах. Також розміщують дані щодо захворюваності та наявності в країні вакцин.
14 Листопада, 2023 р., 10:35
Вакцинація – це простий, безпечний та ефективний спосіб захиститися від небезпечних хвороб ще до контакту з ними, а також запобігти ускладненням, які ці хвороби можуть спричинити.
27 Жовтня, 2023 р., 14:42
    За  даними Центру громадського здоров’я  Міністерства охорони здоров’я  в Україні  у декількох  регіонах зареєстровані спалахи вірусного гепатиту А. Зокрема спалах захворюваності зареєстрований  на початку жовтня на Дніпропетровщині, 25 жовтня стало відомо про підтверджених більше ніж 90 випадків захворювання на вірусний гепатит А, 16 з них у дітей на Вінничинні. На даний момент кількість хворих збільшилась до 123.
27 Жовтня, 2023 р., 09:42
Які вакцини від грипу наразі доступні в Україні та яка різниця між ними?
23 Жовтня, 2023 р., 14:50
Грип – це серйозне високозаразне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті, збудником якого є віруси трьох типів: А, В, С. Віруси грипу В і С викликають поодинокі захворювання, вірус типу А найчастіше стає причиною спалахів.