Шановні жителі Андріяшівської громади!

Дата: 03.04.2024 13:44

Возможно, это изображение 1 человек и больницаБригада репродуктивного здоров'я  КНП СОР «Обласний клінічний перинатальний центр» продовжує огляд жителів Андріяшівської громади, які заключили декларації із лікарями  КНП «ЦПМСД» Андріяшівської та Хмелівської СР РРСО.

На базі Перекопівської амбулаторії 08 квітня 2024 року  буде проводити огляд пацієнтів бригада в складі лікаря-гінеколога, лікаря- кардіолога та 29 квітня 2024 року в складі  лікаря-гінеколога та лікаря функціональної діагностики (УЗД).

10 квітня 2024 року на базі Андріяшіської амбулаторії працюватиме бригада в складі лікаря-гінеколога, лікаря функціональної діагностики (УЗД).

11 квітня 2024 року на базі Василівського ФАП із підвозом жителів із с.Андріївка, працюватиме бригада в складі лікаря-гінеколога, лікаря- терапевта.

29 квітня 2024 року на базі Глинської амбулаторії працюватиме бригада в складі лікаря-гінеколога, лікаря- ендокринолога.

Проводиться безкоштовно повний огляд пацієнта, дослідження глюкози крові, швидкі тести на ВІЛ, вірусні гепатити В, С, сифіліс, електрокардіограма, кольпоскопія.

За довідками та попеднім записом  звертатись до медичних працівників.

Працюємо разом заради Перемоги України та здоров'я наших людей!