Служба в справах дітей інформує

16 Квітня, 2024 р., 10:36
“Дівчина показувала долоню, а потім згинала великий палець і стискала її в кулак" — цей жест використовують, щоб повідомити про домашнє насильство або попросити про допомогу
16 Квітня, 2024 р., 10:36
№1. Порушувати правила безпекиЦе перше, що потрібно запам’ятати батькам. Якщо вони переходять дорогу у недозволеному місці, розважаються з вогнем, курять, п’ють, б’ються або дозволяють собі будь-яку іншу деструктивну поведінку, то і дитина буде робити те ж саме. Батьки повинні дотримуватися всіх правил безпеки, які потрібні дитині. Від цього буде краще всім.
16 Квітня, 2024 р., 10:32
Патронатна сім’яДля України це нове явище, проте в розвинутих країнах завдяки такій формі влаштування дітей практично не існує дитячих будинків.
20 Листопада, 2023 р., 10:35
Цей день відзначається, як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.