Дата: 19.05.2023 09:10

Фото без опису19 травня до Андріяшівської сільської бібліотеки завітали учні першого та другого класу Андріяшівського ліцею -закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Бібліотекарі провели екскурсію по бібліотеці, всі разом переглянули відео про сім найбільших бібліотек світу.

Приємною подією для дітей була посвята їх в читачі сільської бібліотеки. Учні з цікавістю відповідали на питання вікторин,відгадували загадки, гралися, малювали, танцювали, переглянули та вибрали собі книги.

Бібліотекарі отримали від гостей в подарунок кімнатні квіти . Дякуємо за спілкування та позитивні емоції. Очікуємо нових зустрічей.