25 Березня, 2024 р., 11:04
 Якщо почули сигнал повітряної тривоги:
25 Березня, 2024 р., 11:02
  Рак — це друга з основних причин смертності у світі після серцево-судинних захворювань. В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів,
20 Березня, 2024 р., 10:38
В ОВА запевнили, що бійці ЗСУ готові дати відсіч росіянам.У Сумській обласній військовій адміністрації закликали жителів не вірити у фейки щодо можливого наступу російських військ та не піддаватися панічним настроям. Про це повідомляє Сумська ОВА в Telegram.
14 Березня, 2024 р., 09:52
Нагадуємо, що українці мають можливість залишатися вдома за наявності симптомів цих хвороб і звернутися до лікаря для оформлення лікарняного дистанційно.
14 Березня, 2024 р., 09:42
День усіх, хто не залежно від національності та громадянства, добровільно пішов на визвольну війну за єдність та незалежність нашої держави.
13 Березня, 2024 р., 10:12
☝Це фейк, спрямований на дестабілізацію та підвищення панічних настроїв серед жителів області.   👉Як зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, станом на сьогодні ударних угрупувань ворога біля кордонів Сумської області не зафіксовано.
12 Березня, 2024 р., 16:12