27 Грудня, 2023 р., 16:35
Андріяшівська селищна рада відмічає, що останнім часом суттєво збільшилась чисельність звернень мешканців нашої громади на Урядову «гарячу лінію» з проханням надати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та непродовольчих товарів, зокрема засобів гігієни.
27 Грудня, 2023 р., 14:05
Дані поради підготовлено у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ
27 Грудня, 2023 р., 10:16
Сьогодні на території області,очікуються пориви вітру зі швидкістю 15-20 м/с. Такі погодні умови можуть негативно вплинути на безпеку пересування, особливо на дорогах та відкритих територіях.
26 Грудня, 2023 р., 13:57
Щоб запобігти небезпечним ситуаціям під час Водохреща треба пам’ятати, що занурюватися у воду можна лише в спеціально обладнаних місцях біля берега, де чергуватимуть рятувальники та медичні працівники. Перед купанням необхідно розігріти тіло.
25 Грудня, 2023 р., 11:43
Вдень 25 грудня по Сумській області та місті Суми очікуються значні опади
22 Грудня, 2023 р., 15:14
До складу фракції входить 4 депутати – Литвиненко Анатолій Григорович, Андрішко Ліна Віталіївна, Давиденко Владислав Валерійович, Василенко Юрій Валентинович.
22 Грудня, 2023 р., 09:46
Насамперед, слід коректно визначити людей, які пережили полон. Фахівці пропонують використовувати термін «ветерани / ветеранки, які пережили полон», не прив’язуючись до офіційного статусу, а враховуючи наявність досвіду перебування в полоні.
21 Грудня, 2023 р., 11:26
Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області надає інформацію про епідемічної ситуації з грипу та інших ГРВІ в Сумській області за 50-й тиждень епідсезону 2023-2024 рр. (08.12 – 14.12.2023).