23 Травня, 2024 р., 10:50
Службою у справах дітей Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області продовжується робота,щодо прийняття документів та надання дітям, які мешкають на території громади, статусу постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Станом на 01.05.2024 виконавчим комітетом Андріяшівської сільської ради (органом опіки та піклування) 456 дітям вже надано відповідний статус. Близько 100 заяв на сьогодні перебувають в роботі.
22 Травня, 2024 р., 18:13
"Коли закінчаться люди як ми: варіантів буде два — або вам прийдеться йти міняти нас, або буде Буча", - командир батальйону К-2 54-ї ОМбр, Кирило Верес.
17 Травня, 2024 р., 09:36
17.05.2024 року поліцейський офіцер громади Голік Владислав Вячеславович відвідав учнів одного з навчальних закладів Андріяшівської громади, де провів виховний захід та розповів школярам про правила дорожнього руху, про безпеку на дорозі та про те, як потрібно себе позначити, аби стати помітним для водіїв у темну пору доби.
16 Травня, 2024 р., 13:53
Медичні працівники комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області долучилися до святкування Дня вишиванки - сьогодні вишиванка має виняткове значення і особливу місію – берегти і продовжувати славні українські традиції, об’єднувати тих, в чиєму серці почесне місце займає Україна ! Хай доля вишиє нам перемогу, мир,, спокій і добробут для усіх нас!
16 Травня, 2024 р., 10:47
У День вишиванки хочемо побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісної, успішною. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все!
15 Травня, 2024 р., 14:38
Раді повідомити Вам, що за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» наша команда розпочинає реалізацію проєкту «Психосоціальна підтримка для родин загиблих Захисників України». Географія реалізації проєкту – Сумська область.