09 Жовтня, 2023 р., 15:14
Наказом від 27 вересня 2023 року №1700 МОЗ затвердило позицію НТГЕІ щодо визначення пріоритетних груп для вакцинації проти COVID-19 та отримання бустерних доз вакцини проти COVID-19 у 2023-2024 роках.
03 Жовтня, 2023 р., 08:56
Бригада «Азов» одним із перших став на захист української землі та українського народу. Бійці бригади постійно тренуються та покращують свої вміння, військові навички. Азовців поважають інші українські воїни та бояться вороги. За плечима бійців підрозділу ‒ успішні виходи та операції на передовій, де вони демонструють професіоналізм та злагодженість дій. «Азов» ‒ справжня родина, де кожен готовий прийти на допомогу один одному.
22 Вересня, 2023 р., 11:19
“Сьогодні у Нью-Йорку Президент України Володимир Зеленський підписав з Прем’єр-міністром Республіки Албанія Еді Рамою Спільну декларацію щодо євроатлантичної інтеграції України”, – зазначив він.
20 Вересня, 2023 р., 14:11
Російська пропаганда змінила тактику ведення інформаційної війни, перейшовши від поширення відверто абсурдних фейків до використання чутливих для суспільства тем.