Відділ земельних відносин і екології інформує

15 Серпня, 2024 р., 14:25
Ефективна реалізація кліматичної політики вимагає належних спільних зусиль з боку державної влади, міжнародних інституцій та громадських організацій. Щоб виявити основні тенденції у ставленні громадян до цієї теми було проведено соціологічне опитування громадян.
15 Серпня, 2024 р., 14:16
У сучасному світі питання поводження з відходами стає все більш актуальним. Багато хто з нас задається питанням: коли ж у нашому місті з'явиться завод з перероблення відходів? Але важливо розуміти, що цей процес – не миттєвий, і для його успішної реалізації необхідно зробити кілька важливих кроків, які зображені нижче.
16 Липня, 2024 р., 11:54
Відповідно до Закону України "Про управління відходами", побутові відходи – змішані та/або роздільно зібрані відходи від домогосподарств, включаючи відходи паперу, картону, скла, пластику, деревини, текстилю, металу, упаковки, біовідходи, відходи електричного та електронного обладнання, відходи батарей та акумуляторів, небезпечні відходи у складі побутових, великогабаритні та ремонтні відходи, а також змішані та/або роздільно зібрані відходи з інших джерел, якщо ці відходи подібні за своїм складом до відходів домогосподарств.
01 Червня, 2024 р., 13:52
Роздільне збирання побутових відходів – це процес збору сміття за окремими видами (компонентами), з подальшою метою переробки та утилізації. Це дозволяє значно зменшити обсяг відходів, що потрапляють на полігони, та зберегти природні ресурси.
03 Травня, 2024 р., 10:49
Для відповідального громадянина відповідь однозначна – сортувати!
23 Квітня, 2024 р., 09:48
Люди щосекунди продукують різного роду побутові відходи, як вдома, так і в місцях загального користування. Значну частину домашнього сміття являють собою пластикові відходи, поліетиленові пакети, ПЕТ-пляшки, контейнери від йогуртів і сметани, використані флакони від побутової хімії, косметики. Це дуже ляклива перспектива, адже саме пластик сьогодні приносить найбільше проблем навколишньому середовищу, оскільки період його розкладу сягає від 300 до однієї тисячі років. Крім того, пластик дуже небезпечний при згорянні. Також серед домашніх відходів присутні вироби зі скла (флакони, пляшки) та металу (алюмінієві банки, кришки, кухонні прилади тощо).