19 Лютого, 2021 р., 09:47
Кабінет міністрів повертає адаптивний карантин, який передбачає поділ регіонів України на чотири зони у залежності від епідемічної ситуації.
16 Лютого, 2021 р., 10:41
17.02.2021 року о 13-00 годині за ініціативи Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України заплановано проведення онлайн-семінару про Перспективи розвитку бджолярства на Сумщині.Запрошуємо взяти участь у зазначеному заході  зацікавлених осіб, які займаються бджолярством, а також сільськогосподарських товаровиробників, що працюють на території громади.Початок підключення до семінару 17 лютого 2021 року з 12-45 за посиланням:
11 Лютого, 2021 р., 15:52
З серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу для населення, в умовах якого кожен побутовий споживач може обирати постачальника газу залежно від ціни, сервісу, інших критеріїв. Обмеження щодо ціни газу скасовані. Змінити компанію тепер можна навіть за умови боргів, нових труб до квартири чи будинку при цьому прокладати не треба. Нового постачальника природного газу можна обрати з будь-якого куточка України. Як змінити постачальника природного газу? І. Визначитися з компанією, від якої бажаєте отримувати послугу з постачання природного газу. Споживач природного газу має визначитися з ліцензованим постачальником.
10 Лютого, 2021 р., 16:07
10.02.2021 року в приміщенні  Андріяшівсьої сільської ради головою територіальної громади Інною Дибчинською було проведено обговорення  з питання підписання МЕМОРАНДУМУ за ініціативою Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО. Згідно з цим документом, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років українці безперебійно отримуватимуть опалення у свої домівки, вартість послуги постачання теплової енергії та постачання гарячої води у багатоквартирні будинки протягом опалювального сезону 2020-2021 років не зміниться»
22 Грудня, 2020 р., 14:39
24.12.2020 року 0 10 год. в приміщенні Будинку Культури відбудеться друга сесія Андріяшівської сільської ради
17 Листопада, 2020 р., 18:00
26.11.2020 року о 10 годині в приміщенні Будинку культури с.Андріяшівка відбудеться засідання 1 сесії 8 скликання
12 Листопада, 2020 р., 16:37
Карантин вихідного дня
10 Листопада, 2020 р., 09:40
Встановлення результатів голосування з виборів депутатів  Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області.