ОБЕРЕЖНО ФАЛЬСИФІКАТ!

Дата: 21.10.2024 16:32

На зображенні може бути: текстРоменське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує: щодо обігу непридатного масла ТОВ «Атлант груп».

Звертаємо Вашу увагу, що на просторах інтернет маркетплейсів Prom, Rozetka та Епіцентр здійснюється реалізація масла «Українське» 82,5% жирності з пастеризованих вершків а також масла «Українське» із свіжих вершків 82,5% жирності.

За інформацією, зазначеною на маркуванні масла, адреса потужності виробника ТОВ «Атлант груп», вул. Івана Павла,3/2, м.Суми згідно даних реєстрів, потужності з виробництва масла за вказаною адресою не зареєстровано.

Враховуючи вищевикладене, просимо звернути увагу на наявність такого масла у постачальників які забезпечують продуктами харчування заклади освіти.

Уразі виявлення фактів реалізації, обігу чи пропонування до реалізації масла ТОВ «Атлант груп» негайно інформувати Роменське управління Держпродспоживслужби в Сумській області.