Шановні працівники юридичної сфері!

Дата: 08.10.2024 09:26

На зображенні може бути: текстШановні судді, працівники апарату судів, адвокати, прокурори – представники усих юридичних професій!

Від імені колективу Андріяшівської сільської ради прийміть найщиріші привітання з нагоди відзначення професійною свята – Дня юриста!

Це свято стосується кожного, хто у той чи інший спосіб пов’язаний з юридичною діяльністю, хто захищає права та свободи громадян, приймає законні й справедливі рішення, відстоює інтереси держави, хто допомагає людям розв’язувати правові питання, захищає та гарантує справедливість у суспільстві.

День юриста — це професійне свято тих, хто присвятив своє життя служінню праву та правосуддю.

Ви гідні шани й визнання суспільства, бо саме від вас залежить подальша доля людини, установи, органу і навіть держави, коли йдеться про захист їхніх прав та інтересів. Особливо це відчутно зараз, коли Україна та наші відважні й незламні воїни захищають цивілізаційні норми співжиття від знавіснілого російського агресора.

Добра вам, злагоди в родинах і непорушної віри у нашу перемогу!