Цивільний захист під час війни

Дата: 09.10.2024 09:25

Опитування про цивільний захист під час війни“Цивільний захист під час війни” — всеукраїнське дослідження знань і поведінки українців щодо загроз, спричинених повномасштабною війною.

Поділіться своїм досвідом: як Ви дізнаєтесь про повітряні тривоги і як на них реагуєте? Чи користуєтеся укриттями і як оцінюєте їх стан? Яке навчання з цивільної безпеки Ви вже пройшли, а яких знань Вам ще бракує? Ваші відповіді сприятимуть спільній безпеці.

Опитування анонімне і забере близько 10 хвилин. Усі відповіді будуть використані виключно в узагальненому вигляді для подальшого аналізу. Дякуємо!