До відома суб'єктів господарювання цінова пропозиція на закупівлю еклектричної енергії

Дата: 01.07.2024 10:37

Фото без описуДержавне підприємство «ІНФОТЕХ» (далі – ДП «ІНФОТЕХ», Підприємство) є державним комерційним підприємством, що засноване на державній власності (100 % належить державі) та належить до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України. ДП «ІНФОТЕХ» має позитивний досвід у багатьох сферах господарювання, в тому числі таких як: комп’ютерне програмування, поліграфічна діяльність, телекомунікаційні послуги, постачання електричної енергії споживачам. Підприємство, виступаючи як надійний Постачальник, має можливість (в т.ч. ліцензію, персонал, технічні потужності та фінансові ресурси) та відповідає всім необхідним умовам для постачання вам електричної енергії у необхідних обсягах, на лояльних умовах та відповідно до ваших потреб на даний час. Також, ДП «ІНФОТЕХ», вже успішно здійснює постачання електричної енергії військовим частинам, медичним закладам, підрозділам Національної поліції України та іншим установам і організаціям, які задіяні в забезпеченні та підтриманні обороноздатності нашої держави. У часи, коли інші постачальники, у зв’язку зі стрімким підняттям ціни або відсутністю фінансування, відмовлялися від постачання електричної енергії своїм споживачам, Підприємство, продовжувало сумлінно виконувати свої зобов’язання за укладеними договорами (незважаючи на відсутність фінансування у споживачів упродовж кількох місяців) та не розірвало жодного договору. Пропонуємо вам здійснити закупівлю електричної енергії з застосуванням у договорі формульного ціноутворення. Враховуючи, що вартість електричної енергії змінюється щомісяця, тому і формульне ціноутворення не може бути величиною сталою, а повинно бути динамічним та відповідати реаліям ринку. Вартість за 1 кВт*год електричної енергії буде визначатися кожного місяця та буде залежати від середньозваженої ціна на ринку «на добу наперед» (далі - РДН) за повний місяць постачання електричної енергії. Середньозважений РДН визначається на офіційному сайті «Оператора ринку» за посиланням https://www.oree.com.ua/.

Орієнтовна прогнозована ціна за 1 кВт*год на момент надання пропозиції становить 6,90 грн з ПДВ (тариф порахований на 12 червня 2024 року з урахуванням зростання ціни (включає в себе вартість тарифу на передачу). Для порівняння, у травні 2024 року рахунки виставлялись за 1 кВт*год у розмірі 5,97619 грн з ПДВ. Враховуючи, що формульним ціноутворенням ціна прив’язана до середньозваженого РДН, відтак, протягом дії договору ціна за 1 кВт*год щомісяця буде змінюватись. Також, ціна буде мінятися у разі зміни НКРЕКП тарифів на передачу або розподіл. Застосування формульного ціноутворення, дозволить Вам здійснювати закупівлі за конкурентними цінами, які прив’язані до реальної ситуації на ринку. ДП «ІНФОТЕХ» має значний досвід у сфері постачання електричної енергії та все необхідне для своєчасного, якісного, стабільного, надійного та довгострокового постачання вам електричної енергії. Для отримання додаткової інформації та узгодження наявних питань ви можете звернутись з організаційних питань, консультацій та інше до: - Добаріна Євгена Сергійовича, начальника управління енергоефективності та енергоресурсів, тел: 095-625-81-24, e-mail: energozbyt@infotech.gov.ua