В Андріяшівській громаді правоохоронці взяли участь у відкритті “Класу безпеки”

Дата: 28.03.2023 10:33

Фото без описуДнями у Андріяшівському ліцеї відбулось урочисте відкриття “Класу безпеки”. Під час заходу правоохоронці та рятувальники розповіли школярам про заходи особистої безпеки, приділили увагу правилам поведінки у разі оголошення сигналу «повітряна тривоги» та поведінці у різних екстремальних ситуаціях.

Так, у рамках всеукраїнського проєкту “Клас безпеки” працівники ДСНС ознайомили школярів з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пояснили правила пожежної та мінної безпеки, розповіли про те, як правильно надавати домедичну допомогу.

Далі до виступу приєдналися поліцейські офіцери громади Роменського районного відділу поліції Владислав Голік та Іван Назаренко, які роз'яснили присутнім як потрібно діяти в різних екстремальних ситуаціях. Зокрема, нагадали правила безпечної поведінки під час оголошення сигналу «повітряна тривога» та алгоритм дій у разі виникнення подібної ситуації.

Також, правоохоронці розповіли всім присутнім як потрібно себе поводити у разі реальної загрози обстрілу. Поліцейські офіцери громади наголосили на тому, що потрібно робити у разі виявлення невідомого, підозрілого чи вибухонебезпечного предмета. Головне – не можна нічого чіпати руками, необхідно відійти на безпечну відстань та викликати спеціалістів, зателефонувавши на лінію “102” або “101”.