Профілактичні заходи для студентів Глинського професійного аграрного ліцею

Дата: 21.09.2023 10:30

Фото без описуПоліцейський офіцер громади Роменського районного відділу поліції Владислав Голік завітав до студентів Глинського професійного аграрного ліцею та провів з ними профілактичну бесіду. Спочатку поліцейський пояснив молоді про те, що таке булінг, які є його види прояву. Як саме можна допомогти жертві боулінгу, яка є відповідальність для самих булерів, до кого можна звернутися за допомогою у разі, якщо хтось став жертвою булінгу.

Зокрема, під час зустрічі Владислав Голік вкотре нагадав про шкоду для здоров'я , яку несуть такі шкідливі звички як куріння і вживання алкогольних напоїв. А також пояснив про заходи безпеки, яких потрібно дотримуватися при виявленні невідомих, підозрілих або вибухонебезпечних предметів.