Поліцейські офіцери громад продовжують допомагати родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Дата: 03.05.2023 10:24

Фото без описуПоліцейські офіцери громади Роменського районного відділу поліції Іван Назаренко та Владислав Голік разом з представником служби у справах дітей виконавчого комітету Андріяшівської сільської ради відвідали п'ять родин, які опинилися у складних життєвих обставинах та доставили їм необхідну допомогу.

Кожна з родин має на вихованні малолітніх дітей, тому правоохоронці провели роз’яснювальні бесіди з батьками щодо належного виховання та дотримання їх прав. А також нагадали про необхідність забезпечення умов для розвитку дитини.

«Допомагати людям – наш обов’язок. Ми і надалі будемо доставляти необхідні речі та продукти сім’ям, які цього потребують», - кажуть правоохоронці.