Гуманітарна допомога родині,яка опинилась у складних життєвих обставинах

Дата: 02.02.2023 10:22

Фото без описуДнями роменські правоохоронці спільно з представниками зі служби у справах дітей відвідали родину, що опинилась у складних життєвих обставинах, та доставили для неї гуманітарну допомогу.

В нинішній час поліцейські не залишаються осторонь та продовжують допомагати волонтерам, які постійно збирають гуманітарну допомогу для населення, доправляти її до родин, які найбільше її потребують.

Так, поліцейський офіцер громади Роменського районного відділу поліції Владислав Голік спільно зі службою у справах дітей Андріяшівської сільської ради в одному із сіл Роменського району відвідали родину, що опинилась у складних життєвих обставинах та доставили їй необхідну допомогу. Зокрема продукти харчування, печиво та солодощі. Родина, а особливо діти, дуже зраділи такому візиту та подякували своїм гостям за допомогу.

Крім того, під час візиту правоохоронці перевірили умови проживання родини, з'ясували їхні потреби та провели профілактичну бесіду з усіма членами сім’ї.