Правила поведінки під час навчального процесу та правила безпечної поведінки вдома від поліцейських офіцерів громади.

Дата: 25.05.2023 10:19

Фото без описуВчора поліцейський офіцер громади відвідав учнів декількох шкіл району та провів з ними роз'яснювальні бесіди. Поліцейський нагадав дітям про правила поведінки під час навчального процесу та правила безпечної поведінки вдома.

Так, поліцейський офіцер громади Роменського районного відділу поліції Владислав Голік завітав до учнів Ярошівської та Волошнівської гімназії та провів з ними пізнавальні уроки.

Під час зустрічей йшла мова про обов'язкове дотримання у школі правил техніки безпеки та поведінки. Також, поліцейський зауважив, що до школи заборонено приносити предмети, що можуть завадити освітньому процесу. Наголосив на обов'язковому відвідуванні занять та на тому, що без поважних причин пропускати уроки заборонено.

Далі, Владислав Голік звернув увагу на те, що залишаючись вдома без батьків, аби убезпечити своє життя та здоров'я, потрібно дотримуватися правил побутової безпеки. Поліцейський розповів, що категорично заборонено без відома батьків самостійно приймати будь-які ліки. У випадку, якщо в двері квартири або будинку постукали невідомі люди, то ні в якому разі не можна їм відчиняти двері. Адже це робити повинні тільки батьки або дорослі родичі. Також, дітям заборонено розмовляти по телефону або через двері з незнайомими людьми.

Та, вже по завершенню заходу поліцейський офіцер громади нагадав школярам телефони екстрених служб.