Дата: 09.10.2023 10:16

Фото без описуПоліцейські офіцери громади Роменського районного відділу поліції Владислав Голік та Іван Назаренко відвідали Ярошівський та Волошнівський ліцеї. Під час уроків правоохоронці розповіли школярам про те, що у підлітковому середовищі дуже часто трапляються випадки, коли діти різного віку дуже агресивно себе поводять стосовно інших.

Тож, учням було пояснено, що таке “булінг”, його різновиди та яка буває відповідальність для самих булерів.

У ході зустрічі співробітники поліції пояснили, як потрібно діяти та до кого звертатись за допомогою у разі виникнення подібної ситуації. Та, закликали школярів ніколи не замовчувати про випадки цькування у школі, та негайно інформувати про це дорослих або ж телефонувати в поліцію на лінію 102.

Також, по завершенню заходів поліцейські показали профілактичний мультфільм щодо того, як потрібно вирішувати спірні питання, щоб не виникало конфліктів.