Поліцейські офіцери громади нагадують про відповідальність за невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей

Дата: 20.03.2023 10:14

Фото без описуПравоохооронці спільно з представниками служби у справах дітей виконавчого комітету Андріяшівської сільської ради  на постійній основі проводять обстеження житлових умов родин, які перебувають на обліку як такі, що опинилася у складних життєвих обставинах.

Так, під час патрулювання Андріяшівської територіальної громади, поліцейський офіцер громади Владислав Голік та поліцейський СРПП Владислав Щербина спільно із службою у справах дітей Андріяшівської сільської ради перевірили 5 родин, які опинилися в складних життєвих обставинах та мають на вихованні неповнолітніх дітей.

Деяким родинам було вказано на обов'язкове усунення виявлених недоліків та наголошено на тому, якщо ситуація не покращиться, а навпаки погіршиться, то стосовно таких батьків будуть складені адміністративні протоколи. А саме за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей”.