Нове знайомство: чоловік або дружина повернулися з війни

Дата: 02.04.2024 15:01

На зображенні може бути: текстПовернення військового/військової додому — це не просте відтворення минулого, а й зустріч двох нових людей. Це спільний процес адаптації та пошуку порозуміння, в якому обидві сторони повинні поважати одна одну, бути терплячими та готовими до компромісів.

Які симптоми є нормальною складовою процесу адаптації? Як заново побудувати комунікацію в родині? Куди звертатися за психологічною допомогою?

Більш детально ознайомитися з інформацією можна в публікації на нашому сайті за посиланням ➡️ https://la-strada.org.ua/download/nove-znajomstvo

‼️Пам’ятайте, жоден стан не може бути виправданням для домашнього насильства.

Якщо вам чи вашим рідним потрібна психологічна підтримки чи допомога, звертайтесь на національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Безкоштовно. Анонімно. Конфіденційно. Цілодобово

📲116 123

📞0 800 500 335

Telegram: @NHL116123

Instagram: @lastradaukraine

Facebook: @lastradaukraine

Виготовлення матеріалу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповідь на виклики воєнного часу», який виконується Українським Жіночим Фондом у партнерстві з ГО «Ла Страда — Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем», Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики.

Погляди, висловлені в цій публікації, належать автору(-ам) і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії

#ЛаСтрада #ЛаСтрадаУкраїна #LaStrada #LaStradaUkraine #УЖФ