210-ту річниця від дня народження національного генія і пророка Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2024 09:08

Фото без опису9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка.

Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь.

Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави. Мабуть, мало знайдеться в Україні історичних осіб, окрім Тараса Григоровича Шевченка, чиє життя і діяльність так би ретельно вивчалися, а день його народження за значимістю наближався до національного свята. І це цілком зрозуміло, бо він, його життя і творчість стали символом української ідентичності.