26 лютого - День супротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Дата: 26.02.2024 09:44

Возможно, это изображение 3 человека и текст"Війна, а не АТО. Українсько - російська, а не громадянська. Гібридна? Можливо. Неоголошена? Так. Війна світів."

Цього року 26 лютого виповнюється 10 років спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула Росія проти України.

Вже не перше 10 річчя кримські татари чинять опір ненависному ворогу - Росії. Жахи і страхи, які пережили під час другої світової війни для кримських татар були дуже страшними. Через наказ Сталіна, насильно і жорстоко вивезли їх, позбавивши рідних домівок. Багато їх не вижило, багато дітей не народилося.

В 2014 році Росія окупувала Крим. Війна Росії почалася з Криму.

26 лютого під стінами парламенту Криму відбувся проукраїнський мітинг.

На ньому зібралися понад 10 тисяч учасників. Завдяки зібранню того дня кримчанам вдалося не допустити позачергового засідання парламенту та перегляду статусу автономної республіки у складі України.

Хоча Росія намагається висвітлити анексію Криму як "повернення Криму додому", історія доводить протилежне - Крим ніколи не був російським, Крим завжди буде частиною України.

Крим - це невіддільна частина нашої держави.