Попередження про небезпечне гідрологічне явище

Дата: 08.02.2024 13:32

Попередження про небезпечні гідрологічні явища | Калуська Міська Рада8-12 лютого, внаслідок нестійкого температурного режиму, продовжуватиметься підвищення рівнів води та при руйнуванні льоду можливі різкі коливання рівнів на ділянці Верхнього Дніпра Неданчичі-Дніпровське, пригирловій ділянці Прип'яті (зона ЧАЕС) та річках суббасейну Десни (Київська, Чернігівська, Сумська обл.) з подальшим затопленням заплавних територій Десни біля м. Новгород-Сіверський, смт Макошине, с. Морівськ, початковим затопленням садово-дачної забудови, доріг на заплаві біля м. Чернігів, з порушенням транспортного сполучення з рядом сіл у Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському районах Чернігівської області та Шосткинському районі Сумської області та утриманням відмітки переливу автодороги місцевого значення на притоці Десни р. Снов у Чернігівському районі Чернігівської області (І рівень небезпеки - жовтий); на Верхньому Дніпрі (в межах країни) утримуватиметься значне затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення ряду прирічкових сіл водами Дніпра і Сожу (за даними ДСНС) та можливим початковим затопленням житлових будинків окремих сіл у Чернігівському районі Чернігівської області (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).