Про функціонування «Пункту незламності»

Дата: 05.01.2024 15:40

Фото без опису

З 5 січня продовжив своє функціонування «Пункт незламності» у приміщенні Будинку Культури Андріяшівської сільської ради за адресою с. Андріяшівка,вул. Соборна 6.

В «Пункті незламності» передбачається наявність генератора, обігрівачів, інтернету, можливість для громадян обігрітися, зарядити електронні пристрої, отримати інформацію про поточну ситуацію, наявність продуктів харчування, води, гарячих напоїв.

«Пункт незламності» - це місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

У разі загрози та/або виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з припиненням (порушенням) роботи систем централізованого водопостачання, водовідведення, електро-, газо- і теплопостачання (в осінньо-зимовий період) та усіх видів електронних комунікаційних послуг в умовах воєнного стану, «Пункт незламності» стане острівцем безпеки, стабільності та тепла, який функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.