Пам’ятка батькам щодо дотримання дітьми Правил дорожнього руху

Дата: 18.01.2024 08:39

Пам'ятка батькам щодо дотримання дітьми Правил дорожнього руху  -Кременчуцький ліцей №30 "Олімп" імені Н.М. ШевченкоПроблема безпеки дорожнього руху виникла із появою колеса та створенням транспортних засобів, які перевозили людей та вантажі. Розкопки міста Помпеї показали, що чотири тисячі років тому вже використовувались правила дорожнього руху: збереглися дорожні знаки та дорожня розмітка. Минав час, збільшувалися швидкості, зростала кількість транспортних засобів і, разом з тим, загострювалася проблема безпеки дорожнього руху.

Головна відповідальність у вихованні грамотного учасника дорожнього руху лежить на Вас.

Постійно роз’яснюйте дітям необхідність дотримання Правил дорожнього руху, вчіть їх:

• орієнтуватися в дорожній обстановці;
  •  перед виходом на вулицю нагадуйте дитині про правила поведінки поблизу проїжджої частини,
  • при переході через дорогу тримайте міцно дитину за руку,
  • допоможіть їм вибрати найбезпечніший маршрут від дому до школи,
  • не виходьте з дитиною на проїжджу частину із-за нерухомого транспорту, з-за кущів, не оглянувши попередньо дороги, це типова помилка, і не можна допускати, щоб діти її повторювали,
  • не дозволяйте дітям гратися поблизу доріг і на проїжджій частині вулиці.

відповідно до законодавства України, керувати велосипедом на дорозі дозволено з 14 років, мопедом – з 16 років.

Якщо Ваша дитина знехтувала знаннями цього закону, Ви нестимете відповідальність за це порушення! І головне – будьте прикладом для дітей у дотриманні Правил дорожнього руху.

Життя і здоров’я дітей в наших руках!