Вітання начальника обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА з нагоди 85-річчя утворення Сумської області

Дата: 10.01.2024 10:37

Фото без описуЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА СУМЩИНО!

Упродовж нелегких 85 років ти пронесла до нинішніх часів багату історичну спадщину, зберегла незламний дух козацтва, унікальні культурні традиції та єдність поколінь.

Сучасна Сумщина, як північний форпост української держави, потужно б’ється, протистоїть ворогу, волонтерить, укріплюється, посилює захист, безпеку та боєздатність, відновлюється, відбудовується та розвивається.

Справжньою гордістю нашого краю є героїчні захисники та захисниці, котрі на полі бою захищають кордони області та незалежність України.

Величезним скарбом області є щирі та працьовиті люди, котрі розвивають економіку, сільське господарство, науку, забезпечують продовольчу безпеку, модернізують промисловість, зміцнюють міжнародні зв’язки, турбуються про ветеранів, разом наближаючи нашу спільну Перемогу.

Щиро бажаю усім жителям Сумщини невичерпних сил та енергії, непохитної віри та наснаги, міцного здоров’я, благополуччя та добра під мирним небом України!

Слава Сумщині! Слава Україні!

З повагою, начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.