Оголошення про потребу в лікарях.

Дата: 09.01.2024 16:43

Оголошення про потребу в лікаряхЗдоров’я – найцінніший скарб для людини. Зцілювати від недуг покликані медичні працівники, які щоденно, не рахуючись з особистим часом, виконують свої обов’язки, забезпечуючи збереження здоров’я людей.

Від оперативності, професійності, своєчасності медичної допомоги залежить життя людини.

Відсутність лікарів у медичному закладі ускладнює процес надання якісних медичних послуг, і як наслідок – додаткові витрати та втрачання часу.

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області  запрошує на постійну роботу сімейних лікарів (лікарів терапевтів) за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина».

Гарантуємо гідні умови праці, заробітну плату, забезпечення житлом, а також «місцевими стимулами» (виплата щомісячних доплат лікарям, які виявили бажання працювати в комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області та надавати медичну допомогу населенню не менше ніж на повну ставку).

Основні вимоги: вища медична освіта, порядність, бажання працювати.

На Вас також чекає дружній та кваліфікований колектив.

Звертатися за адресою: 1 пров.Гетьмана Мазепи,1, м.Ромни, Сумської області. Телефон 0501665251, 0989653028.