Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Дата: 04.01.2024 13:50

Фото без описуНа території Андріяшівської сільської територіальної громади діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Команда мобільної бригади надає безоплатну соціально-психологічну допомогу людям незалежно від статі та статусу перебування у громаді, тобто і внутрішньо переміщеним особам:

• реагує на повідомлення про випадки насильства;
  • інформує постраждалих осіб про медичні, юридичні та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства, а також про надавачів таких послуг, зокрема про загальні або спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб (притулки, кризові кімнати, денні центри та інші);
  • роз’яснює постраждалим особам їхні права та можливості отримання допомоги;
  • проводить інформаційно-просвітницьку діяльність.

До складу мобільної бригади входять фахівці КЗ «Центр надання соціальних послуг», служби у справах дітей,  також залучаються до виїздів працівники  правоохоронних органів та старости відповідних територій, на які здійснюються виїзди.

Періодично фахівцями мобільної бригади відбуваються виїзди з метою обстеження сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо попередження насильства в сім’ї та щодо вирішення різних  складних життєвих ситуацій.

Телефон для виклику (консультації) мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі: 0953027912