УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ФЕЙКОВА!

Дата: 27.12.2023 16:35

Фото без описуАндріяшівська селищна рада відмічає, що останнім часом суттєво збільшилась чисельність звернень мешканців нашої громади на Урядову «гарячу лінію» з проханням надати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та непродовольчих товарів, зокрема засобів гігієни.

Всі звернення з даного приводу надсилаються до Андріяшівської селищної ради для відповідного реагування.

Звертаємо вашу увагу, що Андріяшівська селищна рада у 2023 році не отримувала гуманітарної допомоги у вигляді продовольчих та непродовольчих товарів. Відповідно наразі відсутні будь-які можливості по наданню вищевказаної гуманітарної допомоги місцевому населенню.

У разі отримання допомоги для розподілу населенню, інформацію про це буде обов’язково розміщено на сайті Андріяшівської селищної ради.