Звіт депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» у Андріяшівській сільській раді за 2023 рік

Дата: 22.12.2023 15:14

Звіт депутатів міської ради VIII скликання депутатської фракції політичної  партії Слуга Народу » Тячів NEWSДо складу фракції входить 4 депутати – Литвиненко Анатолій Григорович, Андрішко Ліна Віталіївна, Давиденко Владислав Валерійович, Василенко Юрій Валентинович.

Протягом поточного року депутати фракції взяли участь у роботі 12-16 сесій та в переважній більшості засідань постійних комісій, депутатських зібрань, періодично проводили зустрічі з виборцями.

Депутати фракції працювали в складі житлово-комунальної комісії та освітянської комісії.

Всі депутати фракції брали активну участь у підготовці ряду проектів рішень. Зокрема, проект рішення щодо освітніх питань (депутат Юрій Васильович Василенко, Владислав Валерійович Давиденко).

Депутати фракції постійно підтримують контакти з жителями громади, спілкуються з ними як індивідуально, так і колективно.

Протягом 2023 року до депутатів люди зверталися щодо земельних питань, а також гуманітарної допомоги. Також депутат Анатолій Григорович Литвиненко допомагав в місцевим жителям, які зараз знаходяться на фронті у питаннях ремонту техніки. Решта депутатів брали участь в організації благодійних заходів щодо допомога ЗСУ.

Також протягом цього періоду до депутатів фракції надійшло 14 звернень від громадян, які були вирішені депутатами і надана консультація й допомога.

Депутати Литвиненко Анатолій Григорович, Андрішко Ліна Віталіївна, Давиденко Владислав Валерійович, Василенко Юрій Валентинович регулярно проводять прийоми громадян з різних питань за місцем проживання та роботи.