Інформація про епідемічну ситуацію з грипу та інших ГРВІ в Сумській області за 50-й тиждень епідсезону 2023-2024 рр. (08.12 – 14.12.2023).

Дата: 21.12.2023 11:26

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на ГРВІ оцінюється, як нестійка |  Житомирська Міська РадаАдміністрація комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області надає інформацію про епідемічної ситуації з грипу та інших ГРВІ в Сумській області за 50-й тиждень епідсезону 2023-2024 рр. (08.12 – 14.12.2023).

На 50 тижні року фіксується зменшення кількості захворювань на грип, COVID-19 та інші ГРВІ.

Показник захворюваності становив 266,0 проти 595,4 на 100 тис. населення за попередній тиждень (в абсолютних цифрах кількість ГРВІ зменшилась на 26 (з 47 до 21), обласний показник 478,0 на 1000 тис. населення.

Випадків COVID-19 – не зареєстровано.

Захворюваність на ГРВІ зменшується другий тиждень поспіль, але все ще триває боковий тренд без виражених тенденцій до зростання або зменшення. З початком зимових канікул у навчальних закладах в наступні 3-4 тижні очікується зменшення захворюваності на ГРВІ.

Епідпороги середнього рівня інтенсивності в цілому по області та Андріяшівській ОТГ не перевищені.