Звіт начальника Комунальної Установи «МПО Андріяшівської сільської ради»

Дата: 14.12.2023 08:42

Фото без описуАналітична робота

Комунальна Установа «МПО Андріяшівської сільської ради» Роменського району Сумської області є комунальним закладом, заснованим на комунальній власності Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області, для забезпечення пожежної охорони територіальної громади.

Функціонування КУ «МПО Андріяшівської сільської ради»  організовується у режимі постійної готовності до виконання необхідного комплексу пожежних, рятувальних та інших невідкладних робіт в умовах пожеж, надзвичайних подій та ситуацій або загрози їх виникнення.

КУ «МПО Андріяшівської сільської ради», створена і діє у відповідності до Конституції  України, Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012     № 5403-VІ,  Закону України від 21.05.1997 року № 280/97- ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», інших  нормативно-правових  актів України та власного Положення.

Юридичною адресою Комунальної Установи «МПО Андріяшівської сільської ради»: 42087, Сумська область, Роменський район, с. Андріяшівка, вул. Соборна, 11.

Місце розташування МПК знаходиться в восьми населених пунктах Андріяшівської громади а саме:

с. Адріяшівка (автомобіль ГАЗ 5312+ установка);

с. Анастасівка (автомобіль ГАЗ 6611 + мотопомпа);

с. Василівка ( автомобіль ГАЗ 5314);

с. Голінка (автомобіль ГАЗ 6601);

с. Глинськ (автомобіль ГАЗ 5312);

с. Перекопівка (автомобіль ГАЗ 6611);

с. Хоминці (автомобіль ГАЗ 66);

с. Ярошівка (автомобіль ГАЗ 5312).

Основними завданнями Комунальної Установи «МПО Андріяшівської сільської ради» є:

гасіння пожеж, рятування людей та надання допомоги в ліквідації наслідків аварій, катастроф і стихійного лиха;

ведення роз’яснювальної роботи серед населення по дотриманню правил пожежної безпеки, правил поведінки на воді, правил поведінки при аваріях тощо;

забезпечення постійної готовності сил і засобів для гасіння пожеж та ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха.

В штатному розписі Комунальної Установи «МПО Андріяшівської сільської ради» 32 (34) осіби: начальник, бухгалтер та 30(32) водії автотранспортних засобів.

Протягом 2023 року КУ «МПО Андріяшівської сільської ради» здійснено 34 виїздів на гасіння пожеж, надання порятунку при стихійних лихах та буксирування автотранспорту.

Основними причинами виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки, підпали сухостою. Внаслідок пожеж не загинуло жодної особи.

Методична робота

Для підтримання боєготовності працівників  КУ «МПО Андріяшівської сільської ради»  організовуються та проводяться навчання, наради, інструктажі.

Організаційна робота

Проводились роботи з працівниками щодо дотримання правил при гасінні пожежі.