Бригада репродуктивного здоровʼя КНП СОР «Обласний клінічний перинатальний центр» продовжує огляд жителів Андріяшівської громади в с. Хоминці

Дата: 17.10.2023 08:57

Фото без опису

Ціль КНП СОР «Обласний клінічний перинатальний центр» - забезпечити всебічну медичну допомогу та надавати рекомендації щодо лікування.

17 жовтня 2023 року бригада репродуктивного здоров'я працювала на базі Хоминцівського ФАП в складі лікаря-гінеколога, лікаря-невропатолога.

Проведений огляд 24 жителям, яким безкоштовно досліджено рівень глюкози в крові, проведені функціональні дослідження (електрокардіограма), УЗД-дослідження, швидкі тести на ВІЛ, вірусні гепатити В, С, сифіліс.

Пацієнти отримали від спеціалістів безкоштовно медичні препарати, засоби контрацепції.

Наступний виїзд спеціалістів запланований в Глинську амбулаторію 18 жовтня 2023 року,  буде проводиться огляд пацієнтів бригадою в складі лікаря-гінеколога, лікаря-УЗД.

За довідками та попеднім записом  звертатись до медичних працівників.

Працюємо разом заради Перемоги України та здоров'я наших людей!