Залужний Андрій Миколайович

Дата: 04.10.2023 14:26

Фото без описуНародився Андрій 02 серпня 1996 р. в селі Перекопівка Роменського району Сумської області. У 2013 році закінчив Перекопівську загальноосвітню школу. Навчаючись в Глухівському агротехнічному інституті здобув спеціальність інжепера-будівельника.
Рано залишився напівсиротою, бо хворіючи передчасно померла мати. Тривалий час Андрій був незамінним гравцем-воротарем Перекопівської команди з футболу.
Свою трудову діяльність Андрій розпочав в 2019 році в ТОВ „АВІС Зерпотрейд"
В 2019 році був призваний на строкову військову службу, де зарекомендував себе, як добросовісний та відповідальний військовослужбовць.
3 листопада місяця Андрій проживав в м.Харків. де зустрів свою наречену Катю.
Але війна розпорядилася по своєму. 05 жовтня 2022 року Андрій був призваний па військову службу за мобілізацією Харківським цетром комплектування. Воював
на відповідальних напрямках фронту.

Боронячи незалежність і територіальну цілісність України, загинув поблизу н.п. Левадне, Пологівського району, Запорізької області
Страшна звістка про його загибіль болем в серцях відгукнулася рідним і односельцям.
Герої не вмирають. Вони йдуть з пекла в рай. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються
прикладом для прийлешних поколінь
Схиляємо голови і розділяємо із близькими та рідними біль непоправимої втрати. Висловлюємо глибоке співчуття.
Світла памʼять про Залужного Андрія Миколайовича і всіх хто вілдав життя, захищаючи Батьківщину на віки: Слава нашим захисникам і захисницям, Слава Україні.