Жук Микола Борисович

Дата: 02.10.2023 13:14

Фото без описуНародився – 7.11.1963 року

Початкову школу закінчив в селі Василівка. В подальшому середню освіту отримував в селі Андріївка.

В 1981 закінчив Андріївську середню школу в селі Андріївка Роменського району Сумської області

З 1981 по 1984 служба в армії (Балтійський флот). Після закінчення служби переїхав в місто Київ, де і почав працювати.

З 1985 - працював на «Київському мотоциклетному заводі»

Одружився – 6.12.1986. Виховував 2 дітей.

З 1987 по 2008 працював в органах внутрішніх справ ГУ МВС в місті Києві.

В 2006 нагороджено відзнакою-медаллю за сумлінне і якісне виконання службових обовязків.

З 2008 вийшов на пенсію та був звільнений з органів внутрішних справ. Продовжував працювати в різних державних установах на посадах в департаментах безпеки.

на війні був з першого дня повномасштабного вторгнення 24.02.2022р.(навіть з перших годин).Спочатку тримав оборону Києва,а потім в найгарячіших точках на передовій. З червня боронив Україну в Донецькій області, околиці міста Бахмут. Отримував подяки від командування за сумлінне і якісне виконання службових обовязків.

В кінці липня 2022 року виконуючи бойове завдання отримав поранення. Переніс декілька операцій і почався час відновлення який тривав 5 місяців. Після проходження декількох ВЛК відмовився від демобілізації. Залікувавши травми повернувся до лав ЗСУ, де і продовжив боронити мирне життя в Україні.

Загинув захищаючи Україну – 3.03.2023 в Луганській області, селище Діброва.

Був любячим сином, чоловіком, батьком і дідусем.