У День пам'яті захисників України варто вшанувати воїнів, які віддали життя за нашу свободу і незалежність.

Дата: 29.08.2023 13:13

Фото без описуЩороку 29 серпня наша країна відзначає День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.

Війна в Україні триває вже 9 років, а повномасштабне вторгнення - 1,5 року. За цей час тисячі хоробрих синів і дочок України загинули через військові дії. Точні військові втрати Україна не розкриває - це вважається військовою таємницею. Але кожен загиблий на фронті - це неоціненна втрата для країни і для сім'ї військового.

Пам'ять загиблих за Україну воїнів вшановують щодня о 9:00 загальнонаціональною хвилиною мовчання. Також у кожному місті України померлих військовослужбовців вшановують на алеях героїв та у храмах ПЦУ. Рідні загиблих військових можуть отримати психологічну підтримку, звернувшись за цілодобовою гарячою лінією 089 420 18 66.