Перелік медичних послуг з надання первинної медичної допомоги комунального некомерційного підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області .

Дата: 14.07.2023 13:48

Програма медичних гарантій 2023 — безоплатні медичні послуги в Україні,  перелік, договір із НСЗУ / NVКомунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області  на 2023 рік уклав з Національною службою охорони здоров'я України договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій та «Супровід і лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз, на первинному рівні медичної допомоги».

Нагадуємо, що кожен пацієнт який успішно підписав декларацію з лікарями комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андріяшівської та Хмелівської сільських рад Роменського району Сумської області має право отримати визначений перелік медичних послуг, лабораторних та діагностичних досліджень у межах медичних послуг з надання первинної медичної допомоги.

Безпосередньо на прийомі лікар може оглянути пацієнта, провести скринінг на певні захворювання та зробити швидкі тести на вагітність, тропоніни,  інфекційні захворювання (ВІЛ, вірусні гепатити В, С, SARS-CoV- 19)

• проведення профілактичних втручань, що включає: вакцинацію

відповідно до вимог календаря профілактичних щеплень;

• направлення відповідно до медичних показань пацієнтів, які не

потребують екстреної медичної допомоги, для надання їм вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги;

- динамічне спостереження за неускладненою вагітністю та (у разі потреби) направлення до лікаря акушера-гінеколога закладу вторинної медичної допомоги;

-   здійснення медичного спостереження за здоровою дитиною;

- надання окремих послуг паліативної допомоги пацієнтам усіх вікових категорій, що включає: регулярну оцінку стану важкохворого пацієнта та його потреб; оцінку ступеня болю та лікування больового синдрому; призначення наркотичних засобів та психотропних речовин відповідно до законодавства, включаючи оформлення рецептів для лікування больового синдрому; призначення лікування для подолання супутніх симптомів консультування та навчання осіб, які здійснюють догляд за пацієнтом; координацію із забезпечення медичних, психологічних тощо потреб пацієнта;

- призначення лікарських засобів та медичних виробів, технічних засобів медичної реабілітації з оформленням відповідних документів згідно з вимогами законодавства.

Безоплатно можна пройти:

✅ інструментальну діагностику: електрокардіографію, пікфлуометрію (пікову швидкість видиху для оцінки дихальної системи), вимірювання артеріального тиску, гостроти зору, слуху, ваги, зросту, отримати направлення для консультації з лікарем-спеціалістом;

✅ скринінг на наявність розладів психіки та поведінки;

✅ раннє виявлення ВІЛ, туберкульозу, гепатитів, інфекцій, які передаються статевим шляхом.

✅,лабораторні дослідження: загальний аналіз крові з лейкоцетарною формулою, загальний аналіз сечі; аналіз рівня холестерину та глюкози в крові.

Працюємо разом заради Перемоги України та здоров'я наших людей!