Дата: 12.06.2023 13:49

Фото без опису📌До уваги жителів Сумщини: інструкція з налаштування тюнеру DVB-T2 на канали МХ-7

Сьогодні запускається тестовому режимі мультиплекс МХ7. Як налаштувати тюнер, щоб переглядати канали цієї національної цифрової телевізійної мережі мовлення? Дивіться інструкцію нижче

Процес налаштування однаковий для всіх моделей цифрових приймачів, тому не має значення, якої саме марки ваша приставка. Оформлення вікон і деякі назви розділів меню можуть незначно відрізнятися, однак загальна суть не змінюється. При цьому бажано при налаштуванні використовувати інструкції ваших пристроїв: телевізора та/або ресивера DVB-T/T2.

➡️ http://surl.li/hnvul

❓Як Налаштувати Тюнер DVB-T2 для прийому телеканалів пакету МХ-7

✅Як налаштувати тюнер, щоб переглядати канали національної цифрової телевізійної мережі мовлення МХ-7? Дивіться інструкцію нижче у форматі питання/відповідь

❓Питання: Скільки зараз програм транслюються у цифровому форматі (Т2)?

🔷Відповідь: Цифрове телебачення (Т2) транслюється в пакетах телевізійних програм МХ-1, МХ-2, МХ-3 та МХ-5. В кожному пакеті – від 8 до 10 телевізійних програм. Пакети телевізійних програм МХ-1, МХ-2, МХ-3 та МХ-5 транслюються в дециметровому діапазоні.

❓Питання: Що таке МХ-7?

🔷Відповідь: Мультиплекс MX-7 – це загальнонаціональна цифрова багатоканальна телемережа. Оператором мультиплексу виступає Концерн РРТ, що входить до сфери управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

МХ-7 (на відміну від МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5) будується у смузі частот метрового діапазону.

Якщо просто – це додатковий пакет телевізійних каналів, які транслюються безкоштовно в цифровій телевізійній мережі. Кількість телевізійних програм в пакеті - 12.

❓Питання: Які телеканали включені МХ-7?

🔷Відповідь: Перелік телеканалів поки не узгоджений. Мовлення йде у тестовому режимі (транслюється загальнонаціональний марафон).

Буде оголошено конкурс на мовлення в МХ-7.

❓Питання: Як підключитися до пакету МХ-7?

🔷Відповідь: Якщо Ви вже дивитесь цифрове ефірне телебачення – достатньо тільки налаштувати тюнер для прийому додаткового пакету програм МХ-7. Якщо у вас не було Т2, і ви тільки бажаєте підключитесь – треба придбати тюнер DVB-T/T2 та телевізійну антену.

❓Питання: Яка антенна потрібна для прийому пакету МХ-7?

🔷Відповідь: Пакет каналів МХ-7 розповсюджується у метровому діапазоні. Необхідно буде придбати та встановити вседіапазонну антену або антену метрового діапазону.

Для прийому всіх пакетів телевізійних програм МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 та МХ-7 необхідно встановити вседіапазонну телевізійну антену або – додатково - антену метрового діапазону та підключити її через відповідний пристрій для об’єднування антен (суматор).

❓Питання: Який тюнер придбати для прийому всіх цифрових пакетів телевізійних програм?

🔷Відповідь: Для прийому цифрових пакетів програм підійде будь-який тюнер, який приймає пакети програм в форматі T2. Назва та ціна тюнера значення не мають.

На вартість тюнера буде впливати тільки наявність додаткових сервісних функцій, налаштування, типів інтерфейсів (роз’ємів для підключення до телевізора) і т. п.)

❓Питання: Де і як встановити антену?

🔷Відповідь: Антену для прийому можна встановити як в приміщенні, та і ззовні. Зовнішнє встановлення антени буде мати кращі умови для прийому сигналу. Антену потрібно зорієнтувати в напрямку передавальної вежі.

Можливо, після попереднього налаштування тюнера орієнтацію антени буде потрібно скорегувати.

❓Питання: Чи потрібен підсилювач сигналу антени?

🔷Відповідь: Якщо відстань до передавальної вежі значна, то, можливо, потрібно буде встановити додатковий антенний підсилювач. Антенний підсилювач придбається та встановлюється окремо.

❓Питання: Як підключити тюнер?

🔷Відповідь: З’єднати антену – підсилювач (за наявності) – тюнер – телевізор.

❓Питання: Як налаштувати тюнер?

🔷Відповідь: Після підключення – включіть телевізор і тюнер. На телевізорі потрібно вибрати відповідний відеовхід.

Якщо все зроблено правильно, то на екрані ви побачите вікно з привітанням, в якому потрібно буде вибрати мову, регіон, режим і формат зображення, а також режим пошуку.

Встановіть необхідні параметри за допомогою пульта тюнера.

Якщо використовується додатковий підсилювач антени, перевірте, чи включене живлення підсилювача в меню тюнера.

Включить режим автопошуку.

Перелік каналів завантажиться автоматично.Фото без опису