ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2023.

Дата: 31.05.2023 11:30

Фото без описуОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2023.

Сьогодні в Андріяшівському ліцеї продзвенів "останній дзвінок",що сповістив про закінчення навчального року. Цьогоріч наш ліцей відпускає в доросле життя 13 випускників. Класний керівник випускного класу- Пилипенко Галина Володимирівна.

Привітати дітей завітали гості: голова Андріяшівської сільської ради І.С.Дибчинська, представник "Андріяшівського елеватора" ТОВ "Урожайна країна" Ю.В. Трофименко, керівник СФГ "Урожай" М.І.Шевченко.

Також виступив директор ліцею Є.С.Шевченко,який привітав школярів, побажав випускникам успіху в подальшому дорослому житті; першокласникам сміливо "гризти граніт науки" відтепер вже в 2 класі. Наші учні отримали Похвальні листи,грамоти,подяки та преміальні заохочення за успіхи в навчанні та перемоги в конкурсах. Вчителів,що підготували учнів здобути призові місця, директор нагородив грамотами. Традиційно, батьки благословили дітей та обсипали їх на щасливу долю зерном пшениці.

Свято запам’ятається всім присутнім. А ми приєднуємося до привітань і побажань перш за все нашим випускникам: успішної здачі НМТ, здійснення мрій щодо вибору професії.

Бажаємо нашим учням мирного неба,здоров’я, гарного відпочинку та Перемоги нам всім!