1 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2023 11:19

Фото без описуНинішній День захисту дітей має особливий сенс. Захистити. Це навіть не завдання, а наша спільна місія, коли йдеться про дітей, немовлят, молодь України. Коли йдеться про маленьких українців та українок, безцінні життя яких ми маємо вберегти неодмінно.

Тож Воїни на передовій, батьки, опікуни, наставники – всі стоять єдиним фронтом за те, щоб наші діти мали майбутнє під чистим українським небом. Щоб їхнє дитинство було щасливим, хоч кожного дня російські загарбники крадуть їхній спокій, ігри, плани на літо та по-дорослому великі життєві мрії.

Та наші діти – сміливі. Так, замість останнього дзвоника вони чують сигнали повітряної тривоги. Замість літнього відпочинку їм доводиться спускатися у сховища. Але вони не бояться: в укриттях співають Гімн України, а в навушниках слухають патріотичні пісні.

Наші діти – талановиті. Навіть у воєнний час вони розвиваються: беруть участь у спортивних змаганнях, олімпіадах, інтелектуальних проєктах, творчих конкурсах. І завжди десь поруч зі сценою є благодійна скринька «На потреби Воїнів». Бо діти знають, кому дякувати за свою безпеку.

Наші діти – вдячні. Вони захоплюються відвагою Захисників України. Люблять своїх батьків, які, попри важкі часи, дарують їм радісне дитинство. Шанують учителів, бо, всупереч усьому, школа залишається їхнім другим домом. Діти довіряють дорослим, відчуваючи їхню турботу, і вірять в Україну.

Нехай ніколи більше вони не знають, що таке війна.

Заради їхнього щасливого майбутнього, заради здійснення дитячих мрій Україна переможе ворога!🇺🇦