Виїздна оперативна рада КНП «ЦПМСД» Андріяшівської та Хмелівської СР РРСО

Дата: 29.05.2023 14:49

Фото без описуНа базі Глинської амбулаторії 25.05.2023 року в теплій та дружній обстановці відбулася виїздна оперативна рада КНП «ЦПМСД» Андріяшівської та Хмелівської СР РРСО, де були присутні лікарі, позаштатні старші медичні сестри, голова Андріяшівської сільської ради Інна Дибчинська, депутати Андріяшівської сільської ради Владислав Давиденко, Юрій Василенко, Олександр Устименко .

Фото без описуРозглядалися питання виконання наказу МОЗ України від 19.03.2018р. № 504 «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги», хронічні вірусні гепатити, профілактика, формування груп ризику, обстеження, про підготовку до опалювального сезону 2023-2024 р.р., проведення ремонтних робіт в структурних підрозділах, опорядкування прилеглих територій.

Фото без описуЗа результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

По закінченню оперативної наради виконуюча обов'язки головного лікаря Галина Козаченко, голова Андріяшівської сільської ради Інна Дибчинська, депутати Андріяшівської сільської ради подякували усім присутнім за продуктивну та результативну роботу, спрямовану на забезпечення доступності та підвищення якості первинної медичної допомоги населенню громади.Фото без опису