"ЗАХИСТ УКРАЇНИ- ОБОВ'ЯЗОК КОЖНОГО!""

Дата: 25.05.2023 11:32

Фото без опису"ЗАХИСТ УКРАЇНИ- ОБОВ'ЯЗОК КОЖНОГО!""

В рамках виконання навчальної програми предмету "Захист України" , в нашому ліцеї проводилися навчально-польові заняття (збори) з учнями 11 класу. Сьогодні, 24 травня, фахівцями Роменського районного РТЦК та СП, начальником відділення призову , майором Кириченко А.О., солдатом , водієм-санітаром відділення забезпечення, Стешенко О.В. - було проведено практичне заняття з вогневої підготовки . Також, головний сержант Щічка В.В. - інструктор відділення рекрутингу та комплектування провела захід військово-професійної орієнтації молоді, довела до учнів інформацію щодо престижу та переваг навчання у ВВНЗ.

Фото без описуПроведені заходи викликали захоплення в учнів, тож дякуємо представникам ТЦК та СП та дільничим нашої громади Назаренко І.І. та Голіку В. В. за організацію та проведення змістовного заняття.