Дудка Володимир Андрійович

Дата: 24.05.2023 10:19

Фото без описуДудка Володимир Андрійович - механік-водій 9-ї реактивної батареї 3-го реактивного артилерійського дивізіону 27-го реактивного артилерійського полку  Сухопутних військ Збройних Сил України, старший солдат.

Народився 27 січня 1985 року в селі Хоминці Роменського району Сумської області.

Проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.

В березні 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив в 9-ій реактивній батареї 3-го реактивного артилерійського дивізіону 27-го реактивного артилерійського полку Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А1476, місто Суми).

З літа 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

3 вересня 2014 року біля селища Побєда Новоайдарського району Луганської області з території Російської Федерації був обстріляний з реактивної системи залпового вогню «Смерч» базовий табір 27-го реактивного артилерійського полку. В результаті обстрілу загинуло 15 військовослужбовців. У період тиші між обстрілами, Володимир Дудка кинувся допомагати товаришам, які були в зруйнованому бліндажі. Але потрапив під новий обстріл, в результаті якого отримав поранення та опіки різних ступенів тяжкості.

10 вересня 2014 року від отриманих поранень та опіків Володимир Дудка помер в Опіковому центрі Харківської міської клінічної лікарні швидкої і невідкладної допомоги імені професора О.І. Мещанінова міста Харків.

12 вересня 2014 року похований на кладовищі села Хоминці Роменського району.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (23.05.2015; посмертно).

Залишились батьки.