Соціальна підтримка Захисників і Захисниць України та сімей загиблих Захисників і Захисниць України

Дата: 08.05.2023 16:24

Рішенням 29 сесії 8 скликання Андріяшівської сільської ради від 07.12.2022 року затверджено цільову програму "Соціальна підтримка осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших верств населення Андріяшівської сільської територіальної громади на 2023 рік", в якій передбачено ряд заходів щодо підтримки військових, які постраждали при виконанні службового обов'язку під час воєнного стану в Україні та їхніх сімей:

1. Матеріальна допомога постраждалим особам, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України у разі поранення, контузії чи каліцтва (20 000 грн.) та сім'ям загиблих  (15 000 грн.)

2. Матеріальна допомога на хвороби пов'язані з оперативним втручанням (від 2000 до 7000 грн.) на кожен випадок оперативного втручання.

3.  Матеріальна допомога військовим, які повернулися з полону (50 000 грн.)

4. Матеріальна допомога неповнолітнім дітям загиблих  Захисників і Захисниць (2000 грн.)

5. Матеріальна допомога сім'ям загиблих до державних свят (Дня Незалежності України, Дня Захисників та Захисниць України, Дня Збройних сил України) по 1000 грн.

Крім цього, сільською радою здійснюється оплата ритуальних послуг на поховання загиблих (померлих) військових.