ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

Дата: 08.05.2023 15:13

Сьогодні ,8 травня, в Україні відзначається День Пам'яті та Примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього року Україна вдруге відзначає це свято в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Нині,як і 78 років тому, захисники борються за свободу нашого народу.

Сьогодні учні та працівники Андріяшівсько ліцею, разом з працівниками Будинку культури, провели лінійку- реквієм "Дивились очі пам'яті сумні". На лінійці виступили сільський голова І .С.Дибчинська, керівник СФГ "Урожай" М.І.Шевченко, директор нашого ліцею Є.С.Шевченко. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни, висловили вдячність нашим Захисникам та сподівання на якнайшвидшу Перемогу нашої держави війні з росією,а також поклали квіти до братської могили загиблих воїнів.

Памʼятаємо - перемагаємо!

Вічна памʼять усім загиблим героям!

Слава Україні!

Героям Слава!🇺🇦